سئو و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت و سئو

در دنیای امروز برای جذب مشتری‌ها، داشتن وب سایت دیگر یک انتخاب نبوده و ضرورت به شمار می‌آید. این موضوع به این معناست که سئو هم برای وب سایت شما اختیاری نیست.

تیم تخصصی SEO آرکا وب، وبسایت شما را صفر تا صد بررسی کرده و آن را بهینه می­کنیم. در واقع با این کار نقش کلیدی و اصلی را در دیده شدن کسب و کار شما در اینترنت انجام می دهیم.


خدمات سئو آرکاوب به صورت کلی

کار سئو و بهینه سازی سایت شما پس از تحلیل و طراحی یک استراتژی جامع، به صورت کاملاً اصولی انجام خواهیم داد. برخی از خدمات سئو تیم آرکاوب به صورت کلی را می توان به این شکل بیان کرد که :

آموزش مقدمات سئو

اصول تحلیل سئو را به شما آموزش می‌دهیم. که در این آموزش، مقدمات سئو و کلیه موارد که برای بهبود رتبه ی سئو موثر است، به صورت کامل توضیح داده خواهند شد. تا بتوانید کار ما را ارزیابی کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیقات کلمات کلیدی می‌تواند به شما در دریافت رتبه در موتورهای جستجو از طریق یک لیست گسترده کمک کند. که ما مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینه ی کاری شما اهمیت دارند.

بهینه سازی وب سایت

هر اندازه ساختار سایت شما بهینه تر باشد، احتمال کسب رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو بیشتر خواهد بود. هر وب سایت، یک ساختاری دارد. ممکن است ساختار آن خطی و ساده باشد. ممکن است ساختار سایت پیچیده و شلوغ باشد. که ما مراقب ساختار سایت شما هستیم، تا در موتورهای جستجو، کلیک های بیشتری را از کاربران برای سایت شما دریافت کنیم.

لینک سازی اصولی

لینک‌‌سازی (Link Building) می‌‌تواند تعداد لینک‌‌های با کیفیت در یک وب سایت را افزایش دهد و این کار احتمال افزایش رتبه سایت را در موتورهای جستجو بالا می‌‌برد. همچنین لینک سازی یک تکنیک بازاریابی ثابت شده برای شناساندن یک برند است.

ما تمام لینک های سایت شما را بصورت طبیعی و با فعالیت در سطح اینترنت ایجاد می‌کنیم و به وسیله ربات یا خرید بک لینک برای شما بک لینک نمی‌سازیم.

 

سئو محتوای وب سایت

می توان گفت دو قسمت اصلی سئو، بهینه سازی ساختار وب سایت و محتوای وب سایت است. کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما نه تنها بر رتبه ی شما در موتورهای جستجوگر تاثیرگذار است، بلکه در ارتقای تجربه ی کاربر نیز موثر می‌باشد.ما بهترین تکنیک‌ها و استاندارد های بهینه‌سازی را برای شما بکار خواهیم برد.

بهینه سازی ساختار وب سایت

ساختار صفحات و مسیرهای داخلی وب سایت شما را درست می‌کنیم تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.این مورد اکثرا در طراحی سایت اختصاصی بصورت کامل رعایت میگردد و ۱۰۰ دردصد مطابق با الگوریتم های گوگل کدنویسی میشوند.

بهینه سازی محتوا برای کلمات کلیدی

 بهینه سازی کلمات کلیدی، انتخاب مناسب کلمات کلیدی و در نظر گرفتن تعداد استاندارد آن و به کاربردن کلمات کلیدی در مکان های مناسب برای کمک به بهبود رتبه وب سایت در کلمات کلیدی مورد نظر است. ما مطمئن می‌شویم که کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت شما مورد استفاده قرار گرفته و بر روی آنها تاکید شده است.

تولید محتوا

 

پیروی از الگورتیم های موتورهای جستجو

ویرایش های لازم را در وب سایت شما اعمال خواهیم کرد تا از همه نظر با اصول استاندارد سئو، همخوانی داشته باشد. و همچنین با خرید بک لینک مخالفیم. و بصورت طبیعی و با فعالیت در سطح اینترنت برای سایت شما بک لینک طبیعی ایجاد می کنیم.

سئو خارجی وب سایت

دریافت لینک از وب سایت های دیگر برای شناخته شدن سایت شما، نیز قسمت دوم سئو است.این لینک‌ها می‌توانند تاثیر بسزایی در اهمیت سایت شما نزد موتورهای جستجوگر داشته باشند.بهترین شرکت‌های سئو بروی کیفیت این لینک‌های خارجی و نه کمیت آنها تمرکز می‌کنند.

ایجاد بک لینک در مقاله های مرتبط

بک لینک‌های سایت شما، داخل صفحات مرتبط قرار خواهند گرفت تا گوگل اعتماد بیشتری به این لینک‌ها داشته باشد. که تمام لینک های سایت شما را بصورت طبیعی و با فعالیت در سطح اینترنت ایجاد می‌کنیم و به وسیله ربات یا خرید بک لینک برای شما بک لینک نمی‌سازیم.


مهم ترین چیز در هر کاری یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای است!

اگر کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. مطمئن خواهید شد که در مسیر درستی قدم برمی دارید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شود. با استفاده از تحلیل و تدوین استراتژی سئو در اولین قدم، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و رقیبان تان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه ریزی اصولی و هدفمند، رتبه سایت خود را در یک بازه زمانی منطقی بطور پیوسته ارتقاء دهید.

 

برنامه ریزی


برخی خدمات برنامه ریزی شده تیم آرکاوب:

تیم فناوری و توسعه کسب و کار آرکاوب همواره با برنامه ریزی های منظم و مداوم در زمینه سئو ، سعی دارد تا رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو ارتقا دهد. که این خدمات را به صورت دسته بندی زیر می توان مشاهده کرد:

تحلیل و تدوین استراتژی سئو

 • نصب و استفاده از گوگل سرچ کنسول
 • تحقیق جامع در مورد کلمات کلیدی
 • تمیزکاری و دسته بندی کلمات کلیدی اصلی و فرعی
 • تحلیل و بررسی وضعیت سئو داخلی و خارجی
 • تحلیل وضعیت مهم‌ترین رقبا
 • ارائه برنامه لینک‌سازی
 • ارائه ایده‌های تولید محتوا
 • ارائه ساختار کلی صفحات

خدمات سئو و بهینه‌سازی

بهبود وضعیت سئوی داخلی

 •  تنظیم عنوان‌ها و متا تگ‌ها
 •  بهینه‌سازی تگ‌های H
 •  بهینه‌سازی سئو محور محتوا
 •  بهینه‌سازی لینک‌های داخلی
 •  بهینه‌سازی اطلاعات تصاویر
 •  ساخت یا آنالیز robots.txt
 •  ساخت یا آنالیز سایت مپ

بهبود وضعیت سئوی خارجی

 • شناسایی بک لینک‌های اسپم
 • معرفی بک لینک‌های اسپم به گوگل
 • لینک‌سازی در صفحات معتبر
 • توزیع مناسب انکر تکست‌ها
 • گرفتن سیگنال از شبکه‌های اجتماعی

رپورتاژ در سایت‌های معتبر

 • بهینه‌سازی متن رپورتاژ خبری
 •  انتشار رپورتاژ ماهیانه

مانیتورینگ و ارائه گزارش ماهیانه

 • مانیتورینگ مداوم سرچ کنسول
 • ارائه گزارش ماهیانه
 • ارائه گزارش کامل از لینک‌های ساخته‌شده

مشاوره تخصصی سئو

 • مشاوره کلمات کلیدی
 • مشاوره جهت بهبود سئوی داخلی
 • مشاوره جهت بهبود سئوی خارجی
 • مشاوره تولید محتوای سئو شده


تاثیرات سئو بر روی وب سایت را می توان به صورت زیر جمع بندی کرد:

افزایش ترافیک وب‌سایت

افزایش ترافیک وب‌سایت شما، بدیهی‌ترین نکته‌ای که می‌توان به عنوان مزیت سئو و اهمیت استفاده از تکنیک های سئو مطرح کرد. که بهترین راه که می‌تواند همیشه مطالب‌تان را به صورت رایگان به دیگران معرفی کند، گوگل است.

رتبه سایت

اعتماد بیشتر بازدیدکنندگان

بازدیدکننده‌ای که خودش مطلبی را جستجو می‌کند و به سایت شما می‌رسد، معمولاً در مقایسه با کسی که شما به هر روش دیگر، از او خواهش می‌کنید به سایت‌تان سر بزند، به سایت شما اعتماد بیشتری خواهد داشت. به عبارت دیگر، اینکه مخاطب حس کند خودش در فضای وب جستجو کرده و مطالب شما را یافته و کشف‌کرده است. از نظر ماهیت کاملاً با این‌که حس کند توسط شما، به سایت هدایت شده است تفاوت دارد.

 

سئو، اعتبار سایت شماست

فرض کنید سایت خود را به یک نفر معرفی کنید که در این زمینه متخصص باشد. و او بخواهد اعتبار سایت شما را بررسی کند. این فرد می تواند حداقل با ۳ روش زیر به این کار بپردازد:

 1.  مطالب‌ سایت را می‌خواند (ارزیابی مستقیم محتوا)
 2. رتبه الکسا سایت شما را چک می‌کند.
 3. جستجوی چند کلمه کلیدی مرتبط با موضوع سایت‌تان

ممکن است در مورد رتبه الکسا، بتوانید این بهانه را بیاورید که مطالب تان تخصصی است و مخاطبان کمی دارد و نباید کسی انتظار مخاطبان انبوه داشته باشد؛ اما این‌که گوگل هم حاضر نیست مطالب شما را به دیگران پیشنهاد کند، دیگر به سادگی قابل پذیرش نیست.

حدود ۱۰ سال پیش جمله « سئو یک سری تکنیک است » معنا داشت. اما حال هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هر روز قدرتمند تر شده و اینکه اگر سایت شما توسط موتور های جستجوگر پیشنهاد نمی شود،به این معناست که شما مطالب سایت تان را برای دل خودتان می نویسید نه برای مخاطبان خودتان.

 

کمک سئو به حفظ رتبه الکسا سایت

رتبه الکسا یک سایت، امروزه کمتر از گذشته اهمیت دارد. می توان گفت الکسا یکی از معیارهای قضاوت اولیه در مورد یک سایت است. و می‌توان رتبه‌ی الکسا را به تأثیرگذاری اولیه در مهارت ارتباطی شباهت داد. پس نباید دغدغه اول شما رتبه ی الکسا سایت تان باشد. و بهتر است در فهرست دغدغه هایمان،جایی در میانه یا انتهای این فهرست اختصاص دهیم.

کم نیستند افرادی که فکر می کنند رتبه ی الکسا یک سایت، نشانه ی میزان فعالیت صاحبان سایت هاست. و برای حفظ رتبه ی الکسا سایتشان، باید پیوسته مطالب جدید بنویسند و منتشر کنند. بحثی در این نیست که نشر دائمی مطلب و بروز کردن محتوا، می‌تواند مخاطبان شما را حفظ کرده و بالطبع، رتبه ی الکسا سایت شما را بهبود دهد. اما این هم که با به روز نکردن سایت، رتبه‌ی شما نابود شود و دیگر هیچ کس از سایت‌تان بازدید نکند، قابل قبول نیست. اما در عین حال، ترافیک ورودی موتورهای جستجو، می‌تواند رونق سایت شما را تا حد خوبی حفظ کند.

 

وقت گذاشتن بر روی سئو، یک سرمایه گذاری بلندمدت است

مزیت سرمایه‌گذاری روی سئو این است که اثر آن،‌ در بلندمدت باقی می‌ماند.تلاش برای حفظ جایگاه در صفحه نتایج جستجو هم، کمتر از جایگیزین های دیگر، وقت و پول و منابع شما را به خود اختصاص خواهد داد.


آرکاوب

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

با آرکاوب بالاترین رتبه گوگل از آن شماست

خدمات بهینه سازی سایت و سئو

در دنیای امروز برای جذب مشتری‌ها، داشتن وب سایت دیگر یک انتخاب نبوده و ضرورت به شمار می‌آید. این موضوع به این معناست که سئو هم برای وب سایت شما اختیاری نیست.

ما در تیم تخصصی SEO آرکاوب، وب‌سایت شما را صفر تا صد بررسی کرده و آن را بهینه می­کنیم. در واقع با این کار نقش کلیدی و اصلی را در دیده شدن کسب و کار شما در اینترنت انجام می دهیم.

ویژگی هایی که ما را متمایز کرده است

ما به شما افزایش ورودی ارگانیک گوگل و ترافیک سایت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تضمین می‌دهیم. در همان ماه‌های اولیه نتیجه استفاده از خدمات ما را مشاهده خواهید کرد.

ما در تیم آرکاوب با تحلیل مداوم رقبای شما برای ورودی های ارگانیک سایت شما برنامه ریزی کرده و به دنبال تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل برای افزایش فروش هستیم.

ما تضمین می دهیم که با استفاده از ابزارهای سئو و آنالیز سایت از تک تک کاربرانی که وارد سایتتان می شوند برای کسب درآمد بیشتر و عرضه محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

طراحی تجربه کاربری به نحوی که کاربری که وارد سایت شما می شود، بهترین تجربه ممکن را داشته باشد. 

فرآیند سئو سایت در آرکا وب

مراحل سئو سایت در آرکا وب

نمونه کارهای سئو

مشاوره تلفنی

اگر نیاز به مشاوره دارید،تیم آرکاوب به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای پیشرفت کسب و کارتان بگیرید. 

مشاوره سئو با آژانس دیجیتال مارکتینگ آرکا وب

سوالات متداول

مهم‌ترین ویژگی خدمات سئو آرکاوب، انطباق با قوانین گوگل است.‍ آرکاوب از راه‌های اصولی موجب بهبود رتبه سئو می‌شود و به هیچ عنوان از روش‌های سئو کلاه سیاه استفاده نمی‌کند. همچنین با تبدیل مخاطب به مشتری از طریق بهینه سازی نرخ تبدیل و بهبود تجربه کاربری، موجب وفاداری مشتریان و رضایت خاطر صاحبان کسب و کارها می‌شود.

آرکا وب معمولا قراردادهای خود را به صورت سالیانه تنظیم می‌کند و بر روی مجموعه ای از کلمات کلیدی، کار می‌کند. متخصصان آرکا وب هر ماه بر روی کلمات جدیدی سرمایه‌گذاری می‌کنند و راهکارهای مفید و عملی در جهت دستیابی به اهداف صاحبان سایت، به آن‌ها ارائه می‌کنند.

بطور کلی نمی توان زمان و هزینه دقیقی برای پروژه های سئو مشخص نمود. این مورد بسته به فعالیت های رقبا، وضعیت فعلی وب‌سایت و… متغییر می باشد.