سایت درخشان پلاست | سایت شرکتی

۲۵ / ۰۳ / ۱۳۹۹ 1090 بازدید
سایت درخشان پلاست | سایت شرکتی

شرکت درخشان پلاست

شرکت درخشان پلاست در سال ۱۳۷۴ اقدام به شروع فعالیت در زمینه تولید انواع نایلون و نایلکس و سلفون و دیگر محصولات مرتبط به این زمینه کرد، که گروه ما اقدام به تاسیس سایت برای این شرکت نموده که به صورت زیر مشاهده می کنید:

از این سایت دیدن کنید: شرکت درخشان پلاست

 

درباره ی شرکت:

در سال ۱۳۷۴ در یک کارگاه اجرایی در شهرستان آذرشهر با همت بنیانگذار این واحد تولیدی نهال تولید محصولات پلاستیکی کاشته شد شروع به کار این واحد با یک دستگاه تولید نایلون بود که با پشتکار و سخت کوشی و اشتیاق به تولید مدیریت آن پله های ترقی با گام های بلندی طی شد و پس از ۴ سال همزمان با افزایش دستگاه ها و ظرفیت تولید اقدامات خرید یک کارگاه ۵۰۰ متری در محدوده شهرستان آذرشهر انجام شد. پس از مدت ۱۰ سال فعالیت در آن کارگاه کوچک و افزایش دستگاه های تولید نایلون و اضافه کردن دستگاه تولید نایلکس و سلفون مدیریت این واحد تولیدی را بر آن داشت تا به فکر مکانی بزرگتر برای پیشبرد اهداف بلند آن باشد. از این رو اقدامات انتقال این واحد تولیدی به شهرک صنعتی شهید سلیمی واقع در کیلومتر ۱۰ جاده آذرشهر – تبریز انجام شد. حال این واحد تولیدی در زمینی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع یاری گر مشتریان خود در امر تامین محصولات پلاستیکی است.

زمینه های فعالیتی شرکت:

تولید کننده انواع نایلون و نایلکس و سلفون

تولید کننده فیلم POF و PVC (سلفون شرینک)

تولید کننده نایلون عریض

تولید کننده سلفون پلی پروپیلنی

تولید کننده انواع نایلکس های نونی

تولید کننده فیلم استرچ غذایی

تولید کننده فیلم استرچ صنعتی تا عرض ۲ متر

تولید کننده نایلون شرینک در سایزها و ضخامتهای مختلف

 

رعایت اصول و قواعد:

فوتر (پابرگ) در پائین سایت معمولا دارای محتوای استانداری می باشد که اکثر سایت ها آنها را رعایت می کنند. مواردی مثل : لوگو ، نمایش فعالیت های اخیر ، کانال های تماس ، شبکه های اجتماعی، پیوندهای سریع و …


آرکاوب


اشتراک گذاری :مطالب مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *