گروه فنی سامان کوشان | سایت شرکتی

۲۷ / ۰۳ / ۱۳۹۹ 1229 بازدید
گروه فنی سامان کوشان | سایت شرکتی

گروه فنی سامان کوشان

گروه فنی سامان کوشان فعالیت خود را در سال ۱۳۹۳ شروع کرد. این گروه فنی با در اختیار دhشتن نیروهای مجرب، مستعد و کارآمد  مفتخر است با توجه به سوابق کاری مطلوب و همکاری مشترک با شرکت های بزرگ همچون آکام بتن و آکام فلز جهت ساخت قطعات پیش ساخته فلزی نظیر سوله و اسکلت و بتنی و در ارتباط بودن با کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی مرتبط آمادگی خود را در زمینه‌های مختلف اعلام نماید.

که اکنون گروه ما اقدام به تاسیس سایت برای این شرکت نموده که به صورت زیر مشاهده می کنید:

از این سایت دیدن کنید: گروه فنی سامان کوشان

خطی مشی شرکت:

عملیات پیمانکاری

امروزه در بازار کسب و کار خصوصا در ارتباط با انواع فعالیت های مهندسی ، واژه پیمانکاری یکی از واژه های بسیار پر کاربرد می باشد و ثبت انواع مختلف آن شرایط و ضوابط خاص خود را دارد. پیمان کاری به معنای مجموعه ایی است که میتواند به صورت حقیقی و یا حقوقی فعالیت نماید.

بازسازی و غرفه سازی

غرفه خودساز به غرفه ای گفته می شود که از سازه ای به غیر از سازه استاندارد نمایشگاهی که برای غرفه های عمومی در نظر گرفته شده استفاده شود. غرفه های استاندارد در تمامی نمایشگاه ها عمدتا از دو سازه مدولار ( پارتیشن ) و اسپیس فریم (Space Frame) ساخته می شود. در برخی از نمایشگاهها به طور خاص از سازه های ماکسیما نیز برای غرفه سازی استفاده می شود.

طراحی معماری و ساخت ویلا

براساس معنی مندرج در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند.

ساخت و نصب سازه LSF

سازه LSF یکی از بهترین سازه هایی است که در حال حاضر استفاده می شود. دامنه کاربرد اسکلت قاب فولادی سبک LSF نسبت به ساختمان های با اسکلت فولاد گرم و بتن مسلح کمتر است. لاکن ویژگی های سازه LSF برتری هایی در انواع خاصی از ساختمان ها ایجاد می کند.

رعایت اصول و قواعد:

فوتر (پابرگ) در پائین سایت معمولا دارای محتوای استانداری می باشد که اکثر سایت ها آنها را رعایت می کنند. مواردی مثل : لوگو ، نمایش فعالیت های اخیر ، کانال های تماس ، شبکه های اجتماعی، پیوندهای سریع و …


آرکاوب


اشتراک گذاری :مطالب مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *