گالری مبلینه | سایت شرکتی

۲۶ / ۰۳ / ۱۳۹۹ 822 بازدید
گالری مبلینه | سایت شرکتی

گالری مبلینه

گالری مبلینه با بهره گیری از مهندسین طراح و نیروی انسانی مجرب و نیز مدرن ترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته روز اروپا با دقت و تلاش مستمر در صنعت چوب کشورمان جدیدترین محصولات تولیدی خود را با تنوع و کیفیت برتر به بازار عرضه می نماید.که اکنون گروه ما اقدام به تاسیس سایت برای این شرکت نموده که به صورت زیر مشاهده می کنید:

از این سایت دیدن کنید: گالری مبلینه

درباره ی شرکت:

این شرکت با سال ها فعالیت همراه با پیشرفت همه جانبه در تولید مبلمان منزل، دیپلمات را بسوی گسترش دامنه محصولات و خدمات رهنمون ساخت.

در حال حاضر تولیدی مبلینه با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گران بها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان مدرن منزل، مبلمان کافی شاپ، سرویس های خواب، ست غذاخوری و … را ارائه نموده است

خطی مشی

کیفیت، ایمنی، محیط زیست، ارزشهای اساسی مبلینه …

مبلینه کیفیت را در بکار گیری مواد اولیه دارای استانداردهای جهانی، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست را همواره خط مشی خویش قرار داده است .

تولیدی مبلینه خط مش کیفی خود را به قرار زیر اعلام می دارد :

  • ارتقاء رضایت مشتریان
  • بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات
  • بهبود سطح آموزش و آگاهی پرسنل
  • ارتقاء بهداشت محیط کار

رعایت اصول و قواعد:

فوتر (پابرگ) در پائین سایت معمولا دارای محتوای استانداری می باشد که اکثر سایت ها آنها را رعایت می کنند. مواردی مثل : لوگو ، نمایش فعالیت های اخیر ، کانال های تماس ، شبکه های اجتماعی، پیوندهای سریع و …


آرکاوب


اشتراک گذاری :مطالب مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *