موسسه پژوهشی پروفم | سایت آموزشی

۲۸ / ۰۳ / ۱۳۹۹ 1832 بازدید
موسسه پژوهشی پروفم | سایت آموزشی

موسسه پژوهشی پروفم

موسسه پژوهشی پروفم فعالیت خود را در سال ۱۳۹۳ شروع کرد. این گروه فنی با در اختیار دشتن نیروهای مجرب، مستعد و کارآمد  مفتخر است با توجه به سوابق کاری مطلوب و همکاری مشترک با شرکت های بزرگ همچون آکام بتن و آکام فلز جهت ساخت قطعات پیش ساخته فلزی نظیر سوله و اسکلت و بتنی و در ارتباط بودن با کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی مرتبط آمادگی خود را در زمینه‌های مختلف اعلام نماید.

که اکنون گروه ما اقدام به تاسیس سایت برای این شرکت نموده که به صورت زیر مشاهده می کنید:

از این سایت دیدن کنید: موسسه پژوهشی پروفم

 

 

درباره ی شرکت:

موسسه پژوهشی پروفم در سال ۱۳۸۸ متشکل از یک تیم دانشجویی آغاز به کار نمود و هم اکنون با یک تیم از متخصصین در زمینه مهندسی عمران به رسالت خود ادامه می دهد. هدف اصلی موسسه پژوهشی پروفم پیاده سازی مرحله آنالیز در پروسه طراحی تا ساخت به کمک نرم افزارهای تحلیلی نظیر آباکوس Abaqus ، انسیس Ansys ، پلکسیس Plaxis ، سپ SAP ، FLAC و … می باشد. مدلسازی هایی که در این مدت در زمینه پروژه های دانشگاهی، انجام پایاننامه مهندسی عمران و انجام پروژه آباکوس ، پروژه های صنعتی در این موسسه صورت گرفته در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد. تمامی مدلسازی ها دارای رفرنس و مقالات معتبر بوده و صحت آنها در قالب مقالات متعدد به چاپ رسیده است.

همچنین تیم پروفم در زمینه مقاله های بین المللی در موضوع های تخصصی نیز با توجه به تجربه های اندوخته قادر به راهنمایی و ارائه مشاوره می باشد.تیم پروفم با در اختیار داشتن سخت افزار ها و نرم افزارها و یک دفتر در قلب تهران قادر به برگزاری جلسات آموزش نرم افزاری و ارائه گواهی به دانشجویان و اساتید و مهندسان شرکت های مختلف می باشد. مشاوره با تیم و اعضای پروفم به صورت رایگان بوده و موسسه پروفم آماده ارائه راهنمایی های مورد نیاز می باشد.

رعایت اصول و قواعد:

فوتر (پابرگ) در پائین سایت معمولا دارای محتوای استانداری می باشد که اکثر سایت ها آنها را رعایت می کنند. مواردی مثل : لوگو ، نمایش فعالیت های اخیر ، کانال های تماس ، شبکه های اجتماعی، پیوندهای سریع و …


آرکاوب


اشتراک گذاری :مطالب مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *