شرکت پترو صنعت کامیاب | سایت شرکتی

۲۴ / ۰۳ / ۱۳۹۹ 260 بازدید
شرکت پترو صنعت کامیاب | سایت شرکتی

شرکت پترو صنعت کامیاب

شرکت پترو صنعت کامیاب در سال ۱۳۹۶ با هدف تامین تجهیزات الکتریکی صنایع مختلف بالا دستی و پایین دستی کشور عزیزمان ایران تاسیس گردید. این شرکت با بهره گیری از تجربیات و دانش فنی مدیران خود و با استفاده از پرسنل کار آزموده و جوان و نیز با ایجاد روایط مختلف کاری با شرکت های بزرگ اروپایی قادر به ارائه خدمات مختلف اعم از تامین ، ساخت ، نصب ، تست و راه اندازی تجهیزات الکتریکال پروژه های مختلف صنعتی ، معدنی ، نیروگاهی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، با رعایت اصول و ضوابط مهندسی و بازرگانی بر مبنای استانداردهای بین المللی می باشد.

از این سایت دیدن کنید: شرکت پترو صنعت کامیاب

 

درباره ی فعالیت شرکت:

مشتریان اصلی شرکت توسعه و نوسازی صنایع کامیاب عمدتا صنایع و سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی می باشند ، لذا کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان با ارائه ی کالا و خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت و کیفیت و تامین خواسته های مشتریان (خصوصا کالاهای مورد نیاز تحریمی) ، رسالت اصلی این شرکت می باشد که این امر موجب خوش نامی و افزایش موفقیت شرکت در بازار رقابتی کشور شده است. شرکت توسعه و نوسازی صنایع کامیاب در این راستا خود را ملزم به تحقق اهداف ذیل میداند:

• انجام به موقع تعهدات قراردادی با ارائه مشاوره مهندسی خرید
• انطباق کامل کالا و خدمات با استانداردهای ملی و بین المللی مطابق با نیازهای مشتریان
• بهره گیری از روشها ، ابزار و تجهیزات مناسب و بکارگیری کتب و نرم افزارهای تخصصی
• اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر اروپایی و تعهد به بهبود مستمر خدمات و گارانتی ها
• افزایش سطح دانش و آگاهی نیروی انسانی از طریق برنامه های آموزشی درون و برون سازمانی

 

رعایت اصول و قواعد:

فوتر (پابرگ) در پائین سایت معمولا دارای محتوای استانداری می باشد که اکثر سایت ها آنها را رعایت می کنند. مواردی مثل : لوگو ، نمایش فعالیت های اخیر ، کانال های تماس ، شبکه های اجتماعی، پیوندهای سریع و …


آرکاوب


اشتراک گذاری :مطالب مرتبط


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *